noww2

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz…

Farklı olanı yapmaya çalışmak gibi bir felsefesi olan ve bunu en iyi şekilde yapmaya çalışan karı koca iki genç girişimcinin , kurumsal hayatın kazandırdığı tecrubeyi ceplerine koyarak yola çıktığı Noww hikayesi kısa sürede ilgi çekici ve lezzetli olarak müşterilerinden beğeni topladı denilebilir. Dünya mutfağının en bilinen ve lezzeti ile meşhur olan Kruvasan’ı ve kaliteli çekirdeklerden üretilen kahvelerimizi tek bir çatı altında toplayarak hem bu kulvarda ürün çeşitliliği hem de konsepti ile Türkiye’de ki ilk ve tek kruvasan ve kahve dükkanı konseptini yaratmanın ve beğeni toplamanın heyecanını müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu bizim , hergün işimizi daha büyük bir istek ve sevgi ile yapmamıza destek oluyor. Şimdi bu hikayemizi ülkede ki ve yurt dışındaki tüm insanlar ile paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.. Yepyeni ve kaliteli anlarda , yeni “Noww” larda görüşmek üzere..

Noww Değerleri, Vizyonu ve Misyonu

  • Samimi ,sıcak ve lezzetli konseptimizi , kaliteli hizmet anlayışıyla her lokasyona taşımak önceliğimiz.
  • İyi bir yaşam kaliteli anlardan ibaret ! İşte tam da bu fikirden yola çıkarak “Noww” markası ortaya çıktı. Yaşadığın anın kıymetini biliyoruz ve bunun için en iyi hizmet , ürün , kalite ve konseptler ile bunu değerli kılmanı deneyimlene yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şimdinin gücü herşeyin üstünde !
  • Sorumluluklarımızın farkındayız ve daha sürdürülebilir bir yaşam için senin de desteğin ile doğaya , hayvanlara ve insanlara değer veriyoruz ve bunun için somut adımlar atıyoruz.
  • Paylaşılan herşeyin büyüdüğüne inanıyoruz ve bunu felsefe olarak her dükkanımızda sevgi , emek , dostluk üzerine kurmaya çalışıyoruz.
  • Özgün bir marka olarak ulusal ve uluslararası pazarda büyümek hedefimiz.
  • Hedefimiz sadece tadımız ile akılda kalmak ve senin kendini ait hissedeceğin yaşam alanları yaratmak. Bunu senin ve ekip arkadaşlarımızın enerjisiyle yaptığımızı ve yapabileceğimizi düşünüyoruz. Şimdinin gücünü birlikte heryere yayabiliriz ! Ne dersin ?
  • Butik cafeler zinciri yaratmak isityoruz ! Her dükkanımızın ayrı bir hikayesi ve enerjisi olduğuna inanıyoruz ve çalışma arkadaşlarımızı ve iş ortaklarımızı bu yönde seçmeye gayret gösteriyoruz.
  • “Ulaşılabilir lüks” kavramını , uzmanlaştığımız ve sürekli geliştirmekte olduğumuz ana ürünümüz olan Kruvasan’ı , üzerinde yaptığımız inovatif çalışmalar ile damak tadınıza uygun hale getirmek için çalışıyoruz. Ayrıca eşsiz kahve deneyimleriniz için uzmanlarımız dünyanın en iyi çekirdeklerini sizin için seçip en taze şekilde servis edilmesi için çalışıyorlar. Yeni akımları takip edip en güncel ve özgün sunumları hazırlıyorlar.

Franchising almak ister misiniz?